BOLLE – Vokietijos BOLLE Holding narė, Lietuvoje užsiimanti įvairios paskirties modulinių bei konteinerinių pastatų projektavimu, gamyba ir statyba. Taip pat prekyba ir nuoma konteineriais bei moduliais. Siūlome laiką taupantį statybos sprendimą, įvairios paskirties pastatams: biurams, mokykloms, darželiams, ligoninių pastatams ir jų priestatams, gyvenamiesiems namams ir pan.

Trumpa įmonės istorija

Mūsų įmonės šaknys prasidėjo 1910 m., kai Hermanas Bolle įsteigė lentpjūvę ir smulkių medinių buities daiktų gamyklą pavadinimu BOLLE. Nuo medinių kotų gamybos šluotoms ir kastuvams firma išplėtė savo produkciją gamindama medinius geležinkelio pabėgius ir sąramas žemės kasimo darbams.

1960-ais buvo pagamintas pirmasis firmos statybos vagonėlis.

Nuo 2000-ųjų pagrindinė įmonių grupės buveinė yra Telgte miestelyje, Vokietijoje.

Pagrindinė įmonių grupės veikla ilgą laiką buvo konteinerių nuoma ir pastatų iš konteinerių gamyba, kurie pamažu ir išstūmė statybinių vagonėlių produkciją. Įkvėpti mobiliųjų sistemų rinkos plėtros, dabartiniai įmonės savininkai nusprendė specializuotis modulinių įvairios paskirties pastatų gamyboje.

Aukšti reikalavimai produktų ir paslaugų kokybei leido įmonei greitai augti ir tapti pripažinta ir kompetentinga. Dabar Bolle System- und Modulbau GmbH yra viena iš lyderiaujančių modulinių pastatų statytojų Vokietijoje.

SUSISIEKITE SU MUMIS:

Kyla klausimų? Užpildykite šalia esančią formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime!

SUSISIEKITE SU MUMIS:

Kyla klausimų? Užpildykite šalia esančią formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime!